World wide shipping
Ліки з усього світу
Допоможемо знайти будь-який препарат за 24 години
Ціни на ліки представлені з ознайомчою метою

Доставка та оплата

Готівка

Оплата замовлення та доставки здійснюється безпосередньо кур'єру при отриманні замовлення. Вам надаються платіжні документи - касовий та/або товарний чеки. Копії сертифікатів якості та ліцензій – за попереднім запитом.

Безготівковий розрахунок

Для фізичних осіб: Оплатою через банк можуть користуватися покупці для попередньої оплати замовлення. Квитанція для оплати надсилається оператором на електронну адресу покупця після підтвердження замовлення та уточнення вартості доставки Ви можете сплатити замовлення через будь-який банк, Доставка та оплата

діючий на території України. Термін зарахування коштів - 2-3 робочі дні. До моменту надходження коштів ми не резервуємо на складі товари Вашого замовлення. При оплаті банківського переказу додатково стягується комісійний збір банку за переказ грошових коштів, що становить у середньому до 3% вартості замовлення.

За наявності пластикової картки «Приватбанк» (пенсійної, розрахункової, кредитної) здійснити оплату шляхом переказу коштів зі своєї картки на розрахунковий рахунок. Реквізити розрахункового рахунку надасть Вам Оператор. Термін зарахування коштів – 1-2 години.

Для юридичних осіб: Усі необхідні для бухгалтерії документи (оригінал рахунку на оплату, рахунок-фактура, накладна, податкова накладна) видаються разом із замовленням при отриманні.

Повернення коштів

Повернення можливе протягом 1-10 днів, у разі отримання від Вас повідомлення про помилково вчинений платеж або бажання скасувати замовлення.